Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Katalog stron - RSS" href="http://www.wrozbiarstwo.darmowefora.pl/index.php?type=rss;action=.xml" />
Wróżbiarstwo Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Katalog stron
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Sierpień 20, 2014, 09:47:19

Aktualności:

Forum zostało uruchomione!

Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Joanna Stawińska, Anna Kempisty, Aida i inne wróżki z renomą - korzystaliście?  (Przeczytany 5752 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
alealejandro
Administrator
Aktywny użytkownik

Zobacz profil Email
« : Wrzesień 11, 2011, 11:43:18 »

Hejka,

Czy ktoś korzystał z wróżb u wyżej wymienionych pań? Lub wróżek/wróżbitów o podobnej renomie? Jak wrażenia?

Mnie się kiedyś wydawało, że Stawińska jest super, ale po przeczytaniu niektórych opinii jakoś zwątpiłam. Mimo to zdecydowałam się na seans telefoniczny (prawie rok temu) - to, co usłyszałam dotyczyło głównie dalszej przyszłości, więc za wcześnie mówić, czy się sprawdza, jednak nie powaliła mnie interpretacją teraźniejszości. Za to zaskoczyła mnie tym, że była naprawdę miła i przyjazna, choć bałam się, że może będzie trochę wyniosła.

Co do Anny Kempisty, to z całą pewnością nie można jej odmówić, że jest miła. Co do tego, czy się sprawdza - parę rzeczy mi się sprawdziło faktycznie, na resztę trzeba poczekać.

O Aidzie piszę, bo jest bardzo znana. Nigdy nie wróżyłam u niej i raczej nie będę, bo to nie na moją kieszeń. W ogóle mam wrażenie, że jej ceny to zdzierstwo. Ale może ktoś korzystał i ma inne zdanie, może jest warta takich pieniędzy? Chętnie się dowiem więcej.
REnata
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 11, 2011, 13:10:01 »

O dziwo !
Zdadzam się z przedmówczynią 
ja poznałam jedna wrózke na allegro i jedna w moim mieście
mam do nich zaufanie, bo  1,5 roku temu sprawdziło sie o co przepowiadzialy
dodatkowy plus dla obu Pań - gdy zwracam sie w jakimś pytaniem odpowiadają, radzą za darmo !
Wrozka Aga
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 11, 2011, 13:29:20 »

Może nie z renomą, ale polecam Panią Sherryl oraz wróżkę Lidię. Rzadko korzystam z wróżb innych osób, jednak jeżeli jest jakaś ciężka sprawa, na którą boje się stawiać kart to właśnie do jednej z tych Pań zwracam się z prośbą o pomoc. Nigdy się nie zawiodłam.

Natomiast co do wymienionych Pań, to nie miałam z nimi stycznośni odnośnie wróżb. Niemniej jednak, z Panią Aidą i z Panią Anną rozmawiałam. Niestety, Pani Aida nie wywarła na mnie zbyt pozytywnego wrażenia, natomiast Pani Anna tak. Jednak co do sprawdzalności to nie bardzo mogę się wypowiedzieć.
karmen
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 11, 2011, 14:34:55 »

Ja, kiedyś pare lat temu korzystałam z usług sms Pani Joanny  Stawińskiej, owszem troche mnie kosztowało, ale tak sobie myśle zbiegiem czasu może warto było wiedzieć , czy się jej przepowiednia sprawdziła może za jakiś czas się sprawdzi.
alealejandro
Administrator
Aktywny użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 11, 2011, 18:39:43 »

O dziwo !
Zdadzam się z przedmówczynią 
ja poznałam jedna wrózke na allegro i jedna w moim mieście
mam do nich zaufanie, bo  1,5 roku temu sprawdziło sie o co przepowiadzialy
dodatkowy plus dla obu Pań - gdy zwracam sie w jakimś pytaniem odpowiadają, radzą za darmo !

Renato, a ujawnisz, jakie to wrozki?
alealejandro
Administrator
Aktywny użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 11, 2011, 18:45:24 »

Może nie z renomą, ale polecam Panią Sherryl oraz wróżkę Lidię. Rzadko korzystam z wróżb innych osób, jednak jeżeli jest jakaś ciężka sprawa, na którą boje się stawiać kart to właśnie do jednej z tych Pań zwracam się z prośbą o pomoc. Nigdy się nie zawiodłam.

Natomiast co do wymienionych Pań, to nie miałam z nimi stycznośni odnośnie wróżb. Niemniej jednak, z Panią Aidą i z Panią Anną rozmawiałam. Niestety, Pani Aida nie wywarła na mnie zbyt pozytywnego wrażenia, natomiast Pani Anna tak. Jednak co do sprawdzalności to nie bardzo mogę się wypowiedzieć.

Ago, a co bylo nie tak z Aida?
Wrozka Aga
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 11, 2011, 19:04:29 »

Ago, a co bylo nie tak z Aida?

Nie chcę pisać o co dokładnie chodziło, ale wywarła na mnie wrażenie takie, jakby uważała się za wyrocznie i była pewna swoich słów w 100%. Nie to, że była jakoś stricte niemiła, raczej neutralna, ale tak ją odebrałam.
REnata
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 11, 2011, 19:42:58 »

Pierwsza to Pani z allegro love311, zaskoczyła mnie że wiedziała o mnie cos czego nie mowiłam nikomu, a już na pewno nie wróżkom tym mnie przekonała do siebie, teraz rozmawiamy e-mailowo nie tylko o kartach:)
a druga to Pani Ewa z mojego miasta - Inowrocław;)
alealejandro
Administrator
Aktywny użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 12, 2011, 18:54:41 »

Pierwsza to Pani z allegro love311, zaskoczyła mnie że wiedziała o mnie cos czego nie mowiłam nikomu, a już na pewno nie wróżkom tym mnie przekonała do siebie, teraz rozmawiamy e-mailowo nie tylko o kartach:)
a druga to Pani Ewa z mojego miasta - Inowrocław;)

A czy sprawdziło Ci się coś od love311? Jakieś szczegóły czy bardziej ogólne rzeczy? Zastanawiam się, czy nie skorzystać.
REnata
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 12, 2011, 20:46:53 »

Interesowala mnie tylko jedna dziedzina - uczucia. W pracy, w rodzinie, z pieniędzmi i przyjaciółmi wszystko idzie bardzo dobrze.
Love311 w temacie uczucia napisala co widzi w kartach na mój temat i sprawdziło się. Takze jestem zadowolona. Poza tym dopytuję czasem , radzę sie i ona juz nie chce, abym drugi raz kupowała wróżbe na allegro.

Korsarka
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 21, 2011, 21:20:53 »

JA byłam u Aidy, dawno. Jeśli chodzi os sprawy zdrowotne to bardzo mi pomogła, a przy okazji mamie i przyjaciółce. Zobaczyła też osobę, na która "trafiłam" po 4 latach i faktycznie mnie przed nią przestrzegła. W innych kwestiach trochę rozbiegana, łapie wiele wątków.
dana71
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 23, 2013, 23:05:48 »

Ja mogę z całą pewnością polecić Annę Kempisty. To bardzo dobra wróżka, korzystam z jej usług już wiele lat i nie zamieniłabym jej na inną. Praktycznie wszystko co przepowiedziała mi Pani Ania się sprawdziło. Sama rozmowa z nią to balsam dla duszy. Oprócz tego, że jest wróżką z wieloletnim doświadczeniem, jest również psychologiem.

Co do innych wymienionych wróżek to nie wiem.... ale chyba każdy musi znaleźć tą swoją. Ja znalazłam 
Teraz też moi znajomi korzystają z usług Pani Ani i są bardzo zadowoleni ... polecają ją innym 

Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

surfenka pomocnyserwis twzi centrumterapii manadadelobosdia-o-noche